22 Ocak 2022, Cumartesi    |    Foto Galeri   |    Video Galeri
Son Dakika

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi’ye, Yıldız Şövalye Nişanı verildi

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi İtalya’da önemli ödüle layık görüldü. Ödül İtalya Cumhurbaşkanı tarafından takdim edildi.
24.11.2021

Ortadoğu Turizm 

THY Turkish Cargo, Koronavirüs sürecinde 100 milyon doz corona virüs (Covid-19) aşısını, dünyanın 35’ten fazla ülkesine ulaştırmayı başarmıştı. THY’nin bu başarısından dolayı Bilal Ekşi, İtalya Cumhurbaşkanı tarafından Venedik Sarayında düzenlenen törenle; Covid-19 salgınında THY’nin insani yardım programı vesilesiyle Yıldız Şövalye Nişanı'na layık görüldü.

Dünyada en çok ülkeye uçan hava kargo şirketi olan THY Turkish Cargo, salgın döneminde 7 farklı türde 100 milyon doz corona virüs aşısını 35'ten fazla ülkeye ulaştırmıştı. THY bu başarılı operasyonlar ile ilaç taşımacılığında küresel pazar payını da yüzde 7,5'a çıkarmış ve aşı taşımacılığında en aktif taşıyıcılar arasında yer almıştı.Yorum Yaz
UYARI: Hakaret, küfür, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. * Yorumlar ile ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.