22 Ocak 2022, Cumartesi    |    Foto Galeri   |    Video Galeri
Son Dakika

Katar’da Türkiye ile Suudi Arabistan arasında sürpriz görüşme olabilir mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün resmi ziyaretleri kapsamında Katar'a gidiyor. Başkan Erdoğan Katar ziyareti öncesi Havalimanı'nda önemli açıklamalarda bulundu.
06.12.2021

Ortadoğu Turizm 

Türkiye ile Katar arasındaki ilişkilerin stratejik ve istisnai bir ortaklık olduğunu, bu ilişkilerin her alanda gelişmeye devam ettiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani'nin katılımıyla yarın Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komitesinin 7. Toplantısı'nın gerçekleşeceğini belirtti. 

Katar Emiri ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Afganistan'daki siyasi ve insani durumu da görüşecekler. Türkiye ile Katar’ın Yüksek Stratejik Komite 7. Toplantısında 12 yeni anlaşmaya imza atması bekleniyor.

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın da Körfez turu kapsamında yarın Doha'da olması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ziyareti kesişen Veliaht Prens Muhammed bin Selman arasında sürpriz görüşme olup olmayacağı merak konusu olmaya başladı. Yorum Yaz
UYARI: Hakaret, küfür, inançlara saldırı içeren ve imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır. * Yorumlar ile ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.